Gargždų dekanatas
Endriejavas  ▪  Gargždai  ▪  Judrėnai  ▪  Plikiai  ▪  Priekulė  ▪  Slengiai  ▪  Veiviržėnai  ▪  Vėžaičiai

Slengių Šv. Jono Pauliaus II parapija

Gargždų g. 23B, Vėžaičiai, Klaipėdos r.

Aptarnauja kun. vicedek., relig. m. mgr. Viktoras DAUJOTIS (Vėžaičiai)

Pirmadieniais 10 val.
    Trečiadieniais 17 val.
    Kitomis dienomis pagal susitarimą.
  • Išpažinčių klausoma prieš šv. Mišias
  • Gegužinės pamaldos prieš Šv. Mišias gegužės mėnesį
  • Birželinės pamaldos prieš Šv. Mišias biržėlio mėnesį
  • Rožinis spalio mėn. prieš Šv. Mišias
  • Žemaičių Kalvarijos Kalnai giedami gavėnios trečiadieniais

Klausmyliai, Leliai, Klemiškė I, Klemiškė II, Ginduliai, Slengiai, Triušeliai, Mazūriškiai, Klipščiai, Aukštakiemiai, Radailiai, Gvildžiai.

Vaikų rengimo Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimo sakramentui grupės; Motinų maldoje grupelė.

Dėkojame už aukas ir paramą statomai Slengių parapijos bažnyčiai

Pavadinimas Slengių parapija
Adresas Gargždų g. 23B, Vėžaičiai, Klaipėdos r.
Juridinio asmens kodas 303566444
Bankas AB DnB

Klaipėdos rajono Sendvario seniūnija sparčiai ėmė plėstis ekonominio pakilimo metu, šalia Klaipėdos miesto esanti teritorija praturėjo naujakuriais. Kartu su gyventojų skaičiaus augimu atsirado poreikis įvairiausioms erdvėms, kurios atsilieptų į gyventojų poreikius. Matydamas esamą situaciją Telšių vyskupas iškėlė mintį, jog reikalinga vietos tikinčių poreikius atitinkanti bažnyčia. Prieita išvados, kad bažnyčiai labiausiai tinkama vieta – prie Slengių kapinaičių. 2010 m. gegužės 25 d. – pašventinamas 1-asis kryžius būsimos bažnyčios. Pradėtas rengti bažnyčios projektas. Bažnyčios architektas Audrius Klioštoraitis.

2015 m. sausio 8 d. Telšių vyskupas dekretu įkuria Slengių parapiją, kuriai priklauso Slengiai, Ginduliai, Klausmyliai, Mazuriškės, Leliai, Klemiškė I, Klemiškė II, Triušeliai, Klipščiai, Aukštkiemiai, Gvildžiai. Iki tol šios naujakurių teritorijos priklausė Klaipėdos miesto parapijoms, vėliau Plikių parapijai.

2016 m. rugsėjo 21 d., šv. Mato evangelisto dieną Telšių vyskupas Jonas Boruta SJ pašventino naujai statomos bažnyčios pamatus ir kertinį akmenį altoriaus vietoje.