Skelbimai

Popiežiaus padėka Telšių vyskupijos tikintiesiems
Paskelbta: 2022-11-16 16:34:23

Vatikano Ekonomikos sekretoriato prefektas Juan Antonio Guerrero Alves SJ padėkojo Telšių vyskupijos tikintiesiems už aukas, skirtas paremti popiežiaus vykdomus artimo meilės darbus.

2022 m. Telšių vyskupijos parapijose birželio pabaigoje buvo vykdoma speciali rinkliava (taip vadinama Šv. Petro Skatikas), kurios metu buvo surinkta 24.123,30 Eur. Per Apaštalinę Nunciatūrą Lietuvoje aukos buvo perduotos Šventajam Sostui.

Kaip rašoma prefekto laiške, „popiežius Pranciškus nuoširdžiai dėkoja už šią dosnią paramą Jo vykdomai evangelizavimo bei labdaros misijai ir užtikrina savo maldą už visus, kurie patikėti Jūsų sielovadinei globai, o ypač už tuos, kurie kenčia nepriteklius pasaulio periferijose. Prašydamas toliau melstis už Jį, Bažnyčią ir už taiką, Šventasis Tėvas meiliai suteikia visiems jums apaštalinį palaiminimą“.