į pirmą puslapį

Telšių šv. Antano Paduviečio Kolpingo šeima

El. paštas
Lietuvos Kolpingo draugija lkd.kolping.lt

Kolpingo šeimos pirmininkė – Birutė NORMONTIENĖ, tel. (444) 60 297

Kolpingo draugija – nevyriausybinė organizacija-asociacija, užsiimanti švietėjiška ir socialine veikla, besivadovaujanti krikščioniškos artimo meilės principais.

Telšių Kolpingo šeima įkurta 2000 m. kovo 7 d., įregistruota 2001 m. sausio 31 d.

Rengiame susitikimus, renkamės bendrai maldai. Į projektinę veiklą įtraukiame šeimas, vaikus ir jaunimą, kuriems ugdome bendravimo įgūdžius, padedame turiningai praleisti laisvalaikį. Ieškome paramos ir padedame sunkai besiverčiančioms šeimoms, moksleiviams, studentams. Bendradarbiaujame su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis, Lietuvos ir užsienio Kolpingo šeimomis.

Kolpingo šeimos nariai stengiasi būti pavyzdingais krikščionimis profesijoje, santuokoje ir šeimoje, Bažnyčioje, visuomenėje ir valstybėje. Siekia realizuoti save, yra pasirengę padėti vieni kitiems ir visiems ieškantiems išskleisti savo asmenybes, suvokti atsakomybę atnaujinant ir humanizuojant visuomenę. Kviečiame visus veiksmingai prisidėti prie vargo ir skurdo mažinimo, prie neteisybės bei dvasinės tamsos šalinimo. Pal. A. Kolpingas: „Jei norite geresnės ateities, turite ją susikurti patys!“

Telšių Kolpingo šeima savo patalpų neturi, veiklai patalpas suteikia Telšių Vincento Borisevičius gimnazija (Džiugo g. 6, Telšiai).

Organizacijos kodas: 180381169. Sąskaita: LT334010042800021576. Bankas: DnB NORD.

aukštyn